Přeskočit na obsah

Homeopatická voda z drahého kamene

Základem léčení drahými kameny v naší poradně je příprava individuální homeopatické vody vyrobené právě pro vás. Homeopatická voda v sobě nese energii kamene, jenž vám vyberu na základě našeho rozhovoru. Její působení je velmi přesné a směřuje k jádru vašich potíží. To může být čistě fyzického charakteru, ale velmi často bývá ukryto v nitru či podvědomí (záleží, na jaké označení je kdo zvyklý).

Drahých kamenů je opravdu pestrý výběr

Homeopatická voda z drahého kamene může mít mnohostranné účinky. Podporuje náš organizmus i naši psychiku na cestě za uzdravením, a to přesně tam, kde je to potřeba. Dokáže také pomoci zahojit staré duševní rány, které si s sebou dlouhodobě vlečeme a které nám v uzdravení brání. A rovněž nám pomáhá zpracovat a změnit naše nejrůznější postoje, které nás k nezdravému stavu mnohdy vedou.

Její účinky jsou velmi individuální a záleží především na tom, v jaké fázi se náš problém nachází. V některých případech přináší obrovské zlepšení i vymizení fyzických či psychických potíží takřka okamžitě, zatímco jindy – zejména pokud musíme na cestě za uzdravením teprve udělat důležitý vnitřní krok – nám nejprve pomáhá zaměřit se právě na příčinu našeho nezdravého stavu, pochopit jeho podstatu a udělat krok ke zlepšení.

Pokud byste rádi své potíže řešili touto cestou nebo se chtěli dozvědět více o tomto způsobu léčení, budu rád, když mi zavoláte nebo napíšete – kontakt naleznete zde. Domluvíme si schůzku a uděláme tak první krok k vašemu uzdravení :-).