Přeskočit na obsah

Náramky a přívěšky

Náramky z drahých kamenů se na rozdíl od homeopatické vody používají k dlouhodobějšímu doplňování chybějící energie a k celkové harmonizaci v případě narušení rovnováhy. Nosí se na zápěstích, kde se jejich energie může nejlépe přenášet do energetických drah našeho těla.

Jakkoliv jsou náramky z drahých minerálů velmi krásné, přesto je nedoporučuji používat jako šperk – tedy nosit je „jen“ na ozdobu. Při volbě nesprávného kamene si totiž můžeme nevědomky ublížit, protože nošením nevhodného náramku doplňujeme druh energie, které máme přirozeně dostatek nebo dokonce přebytek, což může způsobit nerovnováhu a zvýraznit některé naše potíže. I zde tedy platí ono známé „všeho s mírou“. Náramky je nejlepší nosit v cyklech, kdy po několika týdnech nošení následuje alespoň dvoutýdenní přestávka, během níž si můžeme náramek například očistit a nechat dobít.

Přívěšky se nosí na šňůrce či řetízku na krku a většinou se jedná o jeden provrtaný kámen nebo kámen se zapuštěným očkem. Mají trochu jiné použití než náramky. Jsou jakýmsi naším ochráncem dodávajícím nám sílu a energii, kterou právě potřebujeme.

Pokud byste měli zájem o výběr a zajištění vhodného náramku či přívěšku, budu rád, když se na mě obrátíte.

Náramek z drahého kamene vám rádi zhotovíme na přesnou délku