Přeskočit na obsah

Nabídka knih

Rádi bychom Vám představili některé naše knihy. Pokud byste o některou měli zájem, dejte nám vědět, případně si můžete knihy objednat zde.


Kunetková Lenka: otvírám dokořán

Kniha básní, příběhů a postřehů z jedné cesty, kterou ozářilo Světlo Pravdy, poznání, linoucí se z knihy Poselství Grálu od Abd-ru-shina. Kniha je věnována lidem toužícím a usilujícím znovu nalézt a rozvíjet pravé lidství.

UKÁZKA

ISBN: 978-80-89847-02-0


Kunetka Martin: Barnabášův příběh – Truhla s listem jilmu

Jedenáctiletý Barnabáš ze všeho nejvíce sní o tom, aby se mohl vydat se svým tátou na kupeckou pouť do dalekých zemí. Toto přání se mu sice nesplní, ale zato se dočká úplně jiného dobrodružství. To když si ho jako své nové páže vybere rytíř Marek z knížecího hradu. Barnabáš se rázem ocitá v úplné jiném světě, učí se šermovat, jezdit na koni a při tom všem se musí vyrovnat s ústrky starších chlapců i dospělých. Navíc ještě netuší, že v hradním sklepení se nachází tajemná truhla a že on sám se díky ní připlete do víru dění, na němž závisí osud celé země.

UKÁZKA

ISBN: 978-80-89847-34-1

Dobrodružný příběh pro mládež od 10 let a dospělé všeho věku. (1. díl)


Kunetka Martin: Putování za sněženkou

Matěj je obyčejný hrnčíř, jehož život se změní, když se jednoho dne dozví o daleké zemi, v níž lidé žijí pod útiskem zlého krutovládce, a společně se se sestrou Pavlínou se jim rozhodne vydat na pomoc. To ještě netuší, jaké nástrahy na ně po cestě čekají. Naštěstí dostanou dva kompasy, které jim vždy ukážou správný směr…

UKÁZKA

ISBN: 978-80-89847-25-9

Pohádkový příběh se 17 plnobarevnými ilustracemi pro mládež od 10 let a dospělé všeho věku.


Kunetka Martin: V prachu cest

Po osmi letech strávených v cizích zemích Edgar cítí, že nastal čas vrátit se domů do Fjordlantu. Kromě několika věcí v brašně si s sebou nese velkou touhu přinést pokrok do své zaostalé země na drsném severu. Tuší však, že budovat novou říši na poloostrově plném ješitných, stále rozhádaných kmenových vůdců nebude nic snadného. Naštěstí není sám, kdo už má věčného válčení dost, a tak se časem seznámí s několika lidmi, kteří mají podobnou vizi jako on. Každý z nich prožívá svůj příběh, každý z nich kráčí prachem své cesty. Podaří se jim společně povznést houževnatý národ, nebo vše zhatí úklady těch, jimž vyhovuje současný stav? Příběh o odhodlání, velkém snu a nacházení síly k jeho uskutečnění…

(Velmi volné pokračování románu „Za branami“.)

UKÁZKA

ISBN: 978-80-89847-46-4


Kunetka Martin: Za branami

Rytířský řád černé růže se mezi mocnými netěší zrovna velké oblibě – možná proto, že je jiný. Jeho bratři totiž neusilují o pozemskou slávu a bohatství, ale přesto (anebo právě proto) se musí vypořádat s úklady představitelů svaté církve a intrikami šlechty. Jenže co když nakonec z přítmí vystoupí úplně jiný nepřítel? Obstojí bratři ve zkouškách, které potom přijdou? Příběh o odvaze, přátelství, lásce a překonávání sebe sama…

UKÁZKA

ISBN: 978-80-89847-26-6

Historický román.


Kunetka Martin: Vzkazy bytostných

Elfové, rusalky, gnómové, ale například i bytostní střážci odevzdali lidem svá volání. Dokážeme se řídit tím, co nám říkají, a změnit svůj postoj k přírodě i přírodním bytostem?

UKÁZKA

ISBN: 978-80-260-3146-8


Kunetka Martin: Vzkazy bytostných II

Najít ztracené spojení s přírodou a bytostmi, které ji oživují – touto cestou bychom se měli my lidé vydat, pokud se chceme opět vřadit do harmonie tohoto divukrásného Stvoření. S láskou a pomocí od bytostných se přitom můžeme setkat na každém kroku a je jen na nás, jestli ji na sebe necháme působit a jestli i my na oplátku také přiložíme ruku k dílu. Vyprávění malých i velkých služebníků Pána, která najdete v této knize, nám s tím pomohou.

UKÁZKA

ISBN: 978-80-89847-00-6


Kunetka Martin: Vzkazy bytostných III

Radostná práce a nejčilejší život! Takový je svět bytostných… Ani na okamžik nepolevují tito věrní služebníci ve svém úsilí a neochvějně plní svůj úkol ve Stvoření. Jejich nitro je přitom naplněno pravým díkem – díkem za to, že smějí být.

UKÁZKA

ISBN: 978-80-89847-14-3


Bernhardt Oskar Ernst: Dobrodruh

V brazilském městě řádí zločinecká banda, která si říká „Žlutá hvězda“. Okrádá místní boháče o závratné částky a policie je proti ní zcela bezmocná. Policejní prezident Ferrande už je z drzých kousků „Žluté hvězdy“ zoufalý, a aby neměl starostí málo, obě jeho dcery pomýšlejí na vdávání. Elviřin snoubenec, vážený doktor Petrosino, se zdá být dobrou partií, zato srdce mladší Inez tluče pro… Dobrodruha. Tato láska nachází u policejního prezidenta pramálo pochopení, a proto odmítá dát Inezině volbě svolení. Nervozita stoupá, sílí hlasy volající po jeho odvolání a ještě ke všemu se ukáže, že vyšetřování zločinů „Žluté hvězdy“ a štěstí obou jeho dcer spolu souvisí mnohem více, než by si přál…

Napínavá hra o čtyřech dějstvích, která je i po 100 letech od svého vzniku stále aktuální.

UKÁZKA

ISBN: 978-80-89847-44-0