Přeskočit na obsah

Nabídka knih

Rádi bychom Vám představili některé naše knihy. Pokud byste o některou měli zájem, dejte nám vědět, případně si můžete knihy objednat zde.


Kunetková Lenka: otvírám dokořán

Kniha básní, příběhů a postřehů z jedné cesty, kterou ozářilo Světlo Pravdy, poznání, linoucí se z knihy Poselství Grálu od Abd-ru-shina. Kniha je věnována lidem toužícím a usilujícím znovu nalézt a rozvíjet pravé lidství.

UKÁZKA

ISBN: 978-80-89847-02-0


Kunetka Martin: Barnabášův příběh – Truhla s listem jilmu

Jedenáctiletý Barnabáš ze všeho nejvíce sní o tom, aby se mohl vydat se svým tátou na kupeckou pouť do dalekých zemí. Toto přání se mu sice nesplní, ale zato se dočká úplně jiného dobrodružství. To když si ho jako své nové páže vybere rytíř Marek z knížecího hradu. Barnabáš se rázem ocitá v úplné jiném světě, učí se šermovat, jezdit na koni a při tom všem se musí vyrovnat s ústrky starších chlapců i dospělých. Navíc ještě netuší, že v hradním sklepení se nachází tajemná truhla a že on sám se díky ní připlete do víru dění, na němž závisí osud celé země.

UKÁZKA

ISBN: 978-80-89847-34-1

Dobrodružný příběh pro mládež od 10 let a dospělé všeho věku. (1. díl)


Kunetka Martin: Putování za sněženkou

Matěj je obyčejný hrnčíř, jehož život se změní, když se jednoho dne dozví o daleké zemi, v níž lidé žijí pod útiskem zlého krutovládce, a společně se se sestrou Pavlínou se jim rozhodne vydat na pomoc. To ještě netuší, jaké nástrahy na ně po cestě čekají. Naštěstí dostanou dva kompasy, které jim vždy ukážou správný směr…

UKÁZKA

ISBN: 978-80-89847-25-9

Pohádkový příběh se 17 plnobarevnými ilustracemi pro mládež od 10 let a dospělé všeho věku.


Kunetka Martin: Za branami

Rytířský řád černé růže se mezi mocnými netěší zrovna velké oblibě – možná proto, že je jiný. Jeho bratři totiž neusilují o pozemskou slávu a bohatství, ale přesto (anebo právě proto) se musí vypořádat s úklady představitelů svaté církve a intrikami šlechty. Jenže co když nakonec z přítmí vystoupí úplně jiný nepřítel? Obstojí bratři ve zkouškách, které potom přijdou? Příběh o odvaze, přátelství, lásce a překonávání sebe sama…

UKÁZKA

ISBN: 978-80-89847-26-6

Historický román.


Kunetka Martin: Vzkazy bytostných

Elfové, rusalky, gnómové, ale například i bytostní střážci odevzdali lidem svá volání. Dokážeme se řídit tím, co nám říkají, a změnit svůj postoj k přírodě i přírodním bytostem?

UKÁZKA

ISBN: 978-80-260-3146-8


Kunetka Martin: Vzkazy bytostných II

Najít ztracené spojení s přírodou a bytostmi, které ji oživují – touto cestou bychom se měli my lidé vydat, pokud se chceme opět vřadit do harmonie tohoto divukrásného Stvoření. S láskou a pomocí od bytostných se přitom můžeme setkat na každém kroku a je jen na nás, jestli ji na sebe necháme působit a jestli i my na oplátku také přiložíme ruku k dílu. Vyprávění malých i velkých služebníků Pána, která najdete v této knize, nám s tím pomohou.

UKÁZKA

ISBN: 978-80-89847-00-6


Kunetka Martin: Vzkazy bytostných III

Radostná práce a nejčilejší život! Takový je svět bytostných… Ani na okamžik nepolevují tito věrní služebníci ve svém úsilí a neochvějně plní svůj úkol ve Stvoření. Jejich nitro je přitom naplněno pravým díkem – díkem za to, že smějí být.

UKÁZKA

ISBN: 978-80-89847-14-3